Gebze Su Kaçağı Tespiti ve Bulma

Duvar ve tavanların su akıtmasının asıl sebebi duvar içinden geçen su tesisatında oluşan çatlaklardır. Bu çatlaklardan sızan su bir müddet sonra duvarlarda nemlenme hatta küflenme ve sonrasında da koku ve çürümeye neden olmaktadır.

Su faturalarına fazlaca yansıyan rakamlar da cabası… Bu sızıntıların tespiti için duvarlarda bir sürü inşaat çalışması yapmak durumunda kalınmaktadır. İşte Gebze Su Kaçağı Tespiti ve Bulma sayesinde bu dertten kurtulacaksınız.

Kırma ve yıkma işlemleri olmadan, özel kamera tespit cihazı ve detektörler sayesinde evinizdeki su kaçaklarını tamir etmek isterseniz Gebze Su Kaçağı Tespiti ve Bulma sizlere yardımcı olacaktır. Sizlerde duvarlarınızı bu illetten uzaklaştırmak için hiç zaman harcamadan teknolojinin bu kolaylığından faydalanarak gereksiz tamirat paralarından kurtulun.

 

kırıp dökmeden tamir

Profesyonel Ekipman
Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, kullanmış olduğumuz özel ithal makine ve teçhizatlarla evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermeden kırıp dökmeden tamir ya da onarım işlerini yapıyoruz ve yaptığımız bu işin garantisini veriyoruz..

 

Bölegelerimiz

KadıKöy, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Fikirtepe, Ataşehir, Acıbadem, İçmeler, Tuzla, Çayırova, Darıca, Bayramoğlu, Koşuyolu, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kozyatağı, Feneryolu, Bostancı, Maltepe, Tavşancıl, Körfez, İzmit, Kocaeli, Kartepe, Dilovası, Kartal, Yakacık, Pendik, Kaynarca, Tersane, Güzelyalı, Esenyalı, Karamürsel, Gölcük, İstanbul, Derince, Başiskele, Gebze

Mekatronik Eğitim
Takip Et